پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۸

عضو شورای شهر کاشمر با اشاره به وجود مواد غذایی آلوده در سطح شهر گفت: متاسفانه مردم در سطح شهر امنیت غذایی ندارند…

عضو شورای شهر کاشمر با اشاره به وجود مواد غذایی آلوده در سطح شهر گفت: متاسفانه مردم در سطح شهر امنیت غذایی ندارند به طوری که دست بر روی هر میوه‌ یا ماده غذایی می‌گذارند، نمی‌دانند عاری از آلودگی است یا نه.

محمد خباززاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه شبکه بهداشت باید کنترل بیشتری بر دستفروشان و عرضه کنندگان مواد غذایی داشته باشند، خواستار برخورد جدی با افراد سودجویی که اقدام به تولید مواد غذایی آلوده می‌کنند، شد.

وی با تاکید براینکه نباید به دستفروشان اجازه عرضه مواد غذایی را داد به افزایش برخی سرطان‌ها به خصوص بیماری‌های قلبی در شهرستان اشاره کرد و افزود: هرچقدر متخصص به شهرستان اختصاص یابد‌ یا به تعداد بسیاری بیمارستان بسازیم و آنها را مجهز کنیم، اما تا زمانی که بحث پیشگیری به طوری جدی آغاز نشود، بی‌فایده هستند.

خباززاده در ادامه خواستار انتقال مطب پزشکان از مرکز شهر به سایر خیابان‌ها شد و گفت: روزانه در هر شیفت کاری پنج هزار نفر به مطب پزشکان که در مرکز شهر هستند، مراجعه می‌کنند که این خود معضلاتی را از جمله ترافیک به وجود آورده است.

وی بیان کرد: اگرچه در جلسات مختلف موضوع انتقال مطب پزشکان طرح می‌شود، اما تاکنون به نتیجه مطلوبی نرسیده‌ایم.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.