سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۱۱:۴۳

سرپرست دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی گفت: واهمه اصلی در ساختمان‌های مسکن مهر پس از اسکان است، چرا که کیفیت این مسکن‌ها مورد…

سرپرست دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی گفت: واهمه اصلی در ساختمان‌های مسکن مهر پس از اسکان است، چرا که کیفیت این مسکن‌ها مورد تردید است.

ناظم یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: متاسفانه مسکن مهر طرح بزرگی بود که بدون مطالعات مورد نیاز انجام شد.

وی ادامه داد: راه‌های دسترسی، فاصله بین شهرک و شهر مادر و عدم وجود تاسیسات زیر‌بنایی و روبنایی از جمله شاخص‌ترین مشکلات مسکن مهر است.

یونسی با بیان این که با پیگیری‌های مسئولان مربوطه فاز سوم شهر جدید سهند به اتمام رسید، گفت: فاز چهار این شهر با مشکل فاضلاب روبرو‌ست که در جلسات صورت گرفته، دستگاه‌های ذی ربط ملزم به ایجاد فاضلاب شده‌اند.

سرپرست دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در اکثر شهرهای استان، طرح مسکن مهر با موفقیت به انجام رسیده است، اما هنوز در شهرهای ملکان، هشترود و بستان آباد مشکلاتی وجود دارد که طی جلسات صورت گرفته با فرمانداری‌ها تلاش می‌کنیم مشکلات آنها را نیز رفع کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.