سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۵

‌دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه گل و گیاه و صنایع جانبی شهرستان محلات با حضور معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی آغاز بکار کرد….

‌دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه گل و گیاه و صنایع جانبی شهرستان محلات با حضور معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی، افتتاحیه دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه گل و گیاه و صنایع جانبی شهرستان محلات با حضور طهماسبی معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، معاون برنامه‌ریزی استاندار مرکزی، علی بابایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران ارشد و مسئولین محلی و تولیدکنندگان گل و گیاهان زینتی در شهرستان محلات برگزار شد.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت 37 هزار مترمربع شامل 37 غرفه گل و گیاه در وسعت سه هزار مترمربع، با 31 غرفه صنایع جانبی و مرتبط در وسعت دو هزار متر مربع و 20 غرفه شامل توانمندی‌های شهرستان محلات در فضای گلخانه گل طبیعی و شاخه بریده آغاز بکار کرد.

این جشنواره و نمایشگاه به مدت چهار روز از 25 لغایت 28 شهریورماه در محل دهکده گل و گیاهان زینتی محلات دایر و پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر کشور است.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.