یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۱

 به گزارش حوزه ادبیات باشگاه خبرنگاران ؛بعد از به چاپ رسیدن داستان هایی با عنوان “هفت تیرکش” و “انتخاب سوم” از استیون کینگ…

 به گزارش حوزه ادبیات باشگاه خبرنگاران ؛بعد از به چاپ رسیدن داستان هایی با عنوان “هفت تیرکش” و “انتخاب سوم” از استیون کینگ ، انتشارات افراز این بار داستان سرزمین متروک را به علاقمندان داستان های آمریکایی پیشنهاد می دهد.
 
«برج تاریک» که مجموعه‌ای 7 جلدی است، در واقع فقط یک داستان دارد و چهار جلد اولش بیش از 2 هزار صفحه است. دست‌نویس سه جلد آخر نیز به بیش از دو هزار صفحه است. دست‌نویس سه جلد آخر نیز به بیش از دو هزار و 500 صفحه می‌رسد.
 
این مجموعه رمان‌ها را می‌توان آثاری حماسی دانست که استیون کینگ آنها را به دلیل پیشرفت و توسعه آمریکا نوشته است.
 
کتاب سرزمین متروک که در بر گیرنده دو کتاب است. کتاب اول  جیک: وحشت در مشتی خاک است که با فصولی چون “خرس و استخوان،”کلید و گل سرخ”‌ و “سه در و شیطان” به چاپ رسیده است. همچنین کتاب دوم لود:تلی از مجسمه های شکسته است که سر فصل هار”شهر و کا-تت”،”پل و شهر” و معما و سرزمین متروک” را شامل می شود.
 
این کتاب  462 صفحه ای با 2200 نسخه و بهای 22000 تومان در کتابفوشی ها عرضه می شود.
استیون ادوین کینگ نویسنده آمریکایی خالق بیش از ۲۰۰ اثر ادبی در گونه‌های وحشت و خیال‌پردازی است. انتشارات افراز تا کنون آثاری با نام” هفت تیرکش” و “انتخاب سوم” را از این نویسنده به چاپ رسانده است.
 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.