دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۸

به گزارش حوزه  تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط‌عمومی این نمایش، روز دوشنبه 16 تیرماه، نمایش “شب بخیر مادر”، نوشته “مارشا نورمن”…

به گزارش حوزه  تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط‌عمومی این نمایش، روز دوشنبه 16 تیرماه، نمایش “شب بخیر مادر”، نوشته “مارشا نورمن” و به کارگردانی”مهشید بابایی”، ویژه عکاسان و خبرنگاران تئاتر به روی صحنه می‌رود.
 
ماجرای این نمایش درباره زندگی روزمره مادر و دختری است که یک شب را در خانه به گفت‌وگو می‌گذرانند.طی این مکالمه،دختر اعتراف می‌کند قصد خودکشی دارد.
 
در این نمایش، تینا بخشی و مهدیه نساج ایفای نقش می‌کنند. همچنین سایر عوامل فنی و اجرایی نمایش عبارتند از:حمید احیا(مترجم نمایشنامه)،سیامک اخوان(بازیگردان)،مهشید جوادی (دستیار کارگردان)،سعید حسنلو(طراح صحنه)،سمانه احمدی(طراح لباس)،ماریا حاجیها(طراح گریم)،شبنم روزبهانه(اجرای گریم)،کتایون صحرایی و کیارش ظریفی(دستیاران صحنه)،یاسمن تهرانی(مدیر صحنه)،میلاد مهربان‌پور(طراح پوستر و بروشور)،امیر اعلامصدقی(طراح صدا و انتخاب موسیقی).
 
نمایش “شب بخیر مادر” از 16 تیر به مدت 18 شب، راس ساعت 18 در تماشاخانه انتظامیِ خانه هنرمندان ایران،واقع در خیابان طالقانی،خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، روی صحنه می‌رود.

 مدت‌زمان این نمایش، 55 دقیقه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.