یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۲۰

 هاشم باروتی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران در خصوص علت توقف معاملات در بازار سرمایه بیان کرد: تاثیر…

 هاشم باروتی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران در خصوص علت توقف معاملات در بازار سرمایه بیان کرد: تاثیر مذاکرات هسته ای در برهه‌ی زمان می‌تواند یکی از علت‌های توقف در بازار سرمایه باشد.
 
وی در این خصوص ادامه داد: یکی دیگر از عوامل توقف معاملات  بازار سرمایه، پیگیری مجبلس و دولت برای بهبود بازر سرمایه و گسترش حیطه‌ی کاری این بازار است.
 
باروتی بیان کرد جلسات دولت در جهت جاری شدن نقدینگی به بخش بازار سرمایه تا حدودی موثر بوده و توانسته  آن را به سمت رشد سوق دهد.
 
وی در خصوص تاثیر مذاکرات هسته‌ای بر بازار سرمایه بیان کرد: مذاکرات 5+1 در این شرایط بازار سرمایه را رو به بهبود برده و باعث رونق گرفتن بازار در طولانی مدت خواهد بود.
 
کارشناس بازار سرمایه در خصوص کاهش قیمت در بازار سرمایه بیان کرد: کتهش قیمت در حال حاضر می‌تواند به نفع سرمایه‌گذاران در بازار باشد و می‌تواند در این شرایط به سود مورد نظر خود دست یابند.
 
وی در خصوص گزارش 3 ماهه ارائه شده از طرف بازار سرمایه بیان کرد: گزارشات ارائه شده شرکت‌ها مثبت بوده و در حال اجراست ولی بازار واکنش مثبتی نسبت به آن نشان نداده است.
 
باروتی در پایان افزود: با شرایط فعلی  معاملات داخلی، خارجی وبین‌الملل شرایط خوبی را پیش‌رو خواهند داشت.  
 
انتهای پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *