دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۹

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه اطرافیان بابک زنجانی به جز یک نفر همگی دستگیر شده‌اند، گفت:…

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه اطرافیان بابک زنجانی به جز یک نفر همگی دستگیر شده‌اند، گفت: حالا باید سراغ جولانگاه وی در وزارتخانه‌ها برویم.

به گزارش فارس؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر خانه ملت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در تشریح آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی اظهار داشت:‌ اکنون در پرونده بحث این وجود دارد که جولانگاه آقای زنجانی کجا بوده است.

وی اضافه کرد: امروز این سوال مطرح است که کدام وزارتخانه، نهاد و سازمان جولانگاه آقای زنجانی بوده و چرا از جولانگاه وی کسی دستگیر نشده است.
 
رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی باید به سمت جولانگاه‌های وی برود، خاطرنشان کرد: اطرافیان بابک زنجانی خارج از دستگاه‌ها به جز یک نفر که زیر نظر است، همگی دستگیر شده‌‌اند، حال باید به سمت جولانگاه‌های وی در وزارتخانه‌ها برویم.
 
یوسفیان‌ملا همچنین تصریح کرد: اکنون باید به سمت وزارتخانه‌ای برویم که جولانگاه آقای زنجانی است که این امر نزدیک است؛ یک وزارتخانه جولانگاه اصلی بابک زنجانی است و البته وی چند جولانگاه دیگر نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.