سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۴

به گزارش خبرگزاری مهر، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان زنجان گفت: هشتمین جشنواره سراسری طنز سوره در بخش های مختلف شعر،…

به گزارش خبرگزاری مهر، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان زنجان گفت: هشتمین جشنواره سراسری طنز سوره در بخش های مختلف شعر، نشر، مقاله، داستان کوتاه، نمایش، عکس و فیلم کوتاه و استندآپ کمدی از سوی حوزه هنری برگزار می شود.

امیر نعمتی افزود: در بخش نمایش این جشنواره، نمایشنامه مترسکهای جنگلی نوشته افشین ناصری و کارگردانی حمیدرضا قزلباش از سوی هیئت داوران جشنواره مورد پذیر قرار گرفت.

نعمتی با بیان اینکه نمایش مترسکهای جنگلی از سوی حوزه هنری استان زنجان برای شرکت در این جشنواره تولید شده است، یادآور شد: از میان 240 اثر نمایشی رسیده به دبیرخانه جشنواره از 26 استان کشور 39 اثر از استان های کشور و 43 اثر از تهران به مرحله مسابقه این جشنواره راه یافته است.

هشتمین جشنواره سراسری طنز سوره را با هدف کشف، جذب و پرورش استعدادهای جوان، ترویج و معرفی طنز فاخر با موضوعات آزاد وویژه از جمله الگوی خانواده اسلامی ایرانی و ایران ۱۴۰۴در مرداد ماه ۱۳۹۳برگزار می شود.

تحقق اصل شوراها از وظایف مهم دینی است

فرماندار شهرستان زنجان ضمن اشاره به اصول قانون اساسی در خصوص شوراهای اسلامی، گفت: تحقق اصل شوراها یکی از وظایف دینی بوده که با تحقق آن مردم‌سالاری دینی محقق شده است و وظیفه شوراها در خدمات رسانی به شهرها و روستاها سنگین می‌باشد.

مجید فرخی” در مزاسم معارفه شهردار جدید ارمغانخانه به پروسه صدور حکم شهردار ارمغانخانه اشاره کرد و افزود: به محض معرفی شهردار منتخب از سوی شورای شهر بلافاصله موارد جهت صدور حکم به مبادی ذی‌ربط ارجاع و حکم شهردار نیز در کم‌ترین زمان ممکن توسط استاندار صادر شد.

وی در ادامه به اعتبارات اختصاص یافته در کمیته برنامه‌ریزی به بخش قره‌پشتلو پرداخت و تصریح کرد: با توجه به محرومیت بخش قره‌پشتلو در بخش‌های آب‌شرب و راه‌های روستایی، آموزش و پرورش، اعتبارات مناسبی تخصیص یافته است که جهت ارتقای شاخص‌های زندگی مردم قدم‌هایی برداشته شده است

فرخی  از اعتماد مردم بین مسوولان به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه مسوولان یاد کرد و ادامه داد: مسوولان باید از این سرمایه بیشترین استفاده را بکنند.

در این مراسم حسین ولایتی به عنوان دومین شهردار ارمغانخانه معرفی شد، این در حالی است که احمد محمدی شهردار سابق ارمغانخانه، هم‌اکنون به عنوان بخشدار قره‌پشتلو مشغول فعالیت است.

دو مدیرکل استانداری زنجان منصوب شدند

ماهرخ بلوري به عنوان مديركل امور بانوان و خانواده استانداري معرفي شد.

جلسه توديع و معارفه مديركل امور بانوان و خانواده استانداري زنجان با حضور حميدرضا شهبازي معاون سياسي و امنيتي استاندار زنجان برگزار شد.

ماهرخ بلوري، پژوهشگر ارشد جامعه‌شناسي، داراي سوابق فعاليت آموزشي و پژوهشي،‌ اجتماعي، ورزشي، اجرايي و سياسي است.

از جمله سوابق اجرايي وي مي‌توان به مديرعاملي كانون فرهنگي و اجتماعي بانوان استان زنجان، سرپرست بخشداري مركزي زنجان، مشاور فرماندار در امور بانوان، كارشناس مسئول امور بانوان و خانواده استان و ریيس هيأت‌هاي ورزشی همگاني، كوهنوردي و شناي بانوان استان اشاره کرد.

همچنین حسين خدمتي‌همپا به عنوان مديركل اداري و مالي استانداري زنجان معارفه شد.

وی متولد سال 1350، فرزند شهيد و داراي مدرك فوق‌ليسانس حسابداري است. از سوابق اجرايی وي مي‌توان به معاون مديركل اداري و مالي استانداري زنجان، كارشناس برنامه و بودجه استانداري زنجان و فعاليت در دانشگاه تحصيلات تكميلي اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.