شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر، سیدحمید کلانتری صبح شنبه در بازدید از تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 103…

به گزارش خبرنگار مهر، سیدحمید کلانتری صبح شنبه در بازدید از تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 103 هزار تعاونی در سراسر کشور فعالیت می کنند، ادامه داد: 10 درصد به تعداد کل تعاونی ها کشور تا پایان سال افزوده می شود.

وی ادامه داد: 550 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری برای کیفیت سازی تعاونی های موجود و تاسیس تعاونی ها جدید تخصیص یافته است.

وی با اشاره به راه اندازی ستاد توسعه تعاونی ها در برخی استانها، ادامه داد: هم اکنون این ستاد در استانهای مازندران، اردبیل و چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است و موجب هماهنگی بیشتر و حمایت بیشتر از تعاونی ها در استانها می شود.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: تعاوانی ها نقش قابل توجهی در ایجاد اشتغال در سطح کشور داشته اند و باید تعاونی ها برای توسعه بیشتر مورد حمایت قرار گیرند.

سیدحمید کلانتری ادامه داد: استان چهارمحال و بختیاری استانی پر ظرفیت برای توسعه تعاونی ها در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی و صنایع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *