سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۰

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: در صورت تکمیل سهم آورده از سوی مردم تمامی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر…

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: در صورت تکمیل سهم آورده از سوی مردم تمامی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان ظرف سه تا چهار ماه آینده تحویل می‌شوند.

شمس‌الله خدادادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه کرمانشاه، با اشاره به سهمیه 5787 واحدی مسکن مهر بنیاد مسکن استان کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون از این تعداد 3263 واحد به متقاضیان تحویل شده است.

وی عنوان کرد: با احتساب این تعداد واحد تاکنون 60 درصد واحدهای مسکن مهر استان در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت به متقاضیان تحویل شده است.

خدادادی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان را بیش از 80 درصد اعلام و تصریح کرد: بسیاری از پروژه‌ها در مراحل سفت‌کاری و نازک‌کاری قرار دارند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان کرمانشاه از تحویل بیش از 300 واحد مسکن مهر به متقاضیان تا پایان سال جاری خبر داد.

خدادادی مشکل حال حاضر پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت را نبود متقاضی عنوان و تصریح کرد: در حال حاضر نزدیک به 500 واحد مسکن مهر متقاضی نداشته که این تعداد نزدیک به 10 درصد مجموع واحدهای استان را شامل می‌شود.

وی عدم تکمیل سهم آورده را از دیگر مشکلات مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت اعلام و تصریح کرد: نمی‌توان زمان دقیق تحویل تمامی واحدها را اعلام کرد، زیرا یک طرف قضیه مردم هستند که باید به منظور تکمیل واحدها سهم آورده خود را بپردازند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان کرمانشاه اظهار کرد: در صورت تکمیل سهم آورده از سوی متقاضیان تمامی واحد های مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت ظرف سه تا چهار ماه آینده تحویل خواهد شد.

وی افزایش قیمت مصالح را که منجر به بی‌رغبتی سازندگان در ادامه همکاری ساخت واحدها شده است و نیز پایین بودن سطح تسهیلات ساخت مسکن مهر را از جمله دیگر مشکلات این واحدها عنوان کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.