چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۴

سید حسین دستغیبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با تاکید مقام معظم رهبری، 17 اردیبهشت ماه همزمان با سالروز فرمان تاسیس…

سید حسین دستغیبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با تاکید مقام معظم رهبری، 17 اردیبهشت ماه همزمان با سالروز فرمان تاسیس بسیج سازندگی به نام روز بسیج سازندگی نامگذاری شده است و به همین منظور طرح‌های مختلفی در این  روز در نقاط مختلف استان بوشهر اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: به منظور بزرگداشت روز بسیج سازندگی، از میان 463 طرح اقتصاد مقاومتی اجرا شده در استان بوشهر، تعداد 10 طرح انتخاب و در هر شهرستان طی مراسمی با دعوت از مجموعه دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان حوزه‌های مقاومت و تعدادی از بسیجیان همان شهرستان افتتاح خواهد شد.

مسئول طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر به برخی از این طرح‌ها اشاره کرد و بیان داشت: در شهرستان بوشهر طرح پرورش مرغ بومی، در شهرستان دشتستان طرح گلخانه و حوضچه پرورش ماهی، در دشتی طرح پرورش قارچ، در دیر طرح دام و بلدرچین، در دیلم طرح دام سنگین، در گناوه طرح صنایع تبدیلی و قارچ و در تنگستان طرح مرغ بومی افتتاح می‌شود.

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ایجاد گفتمان و وحدت رویه بین سازمان‌ها و دستگاه‌های تولید و پخش مواد غذایی از مهمترین اهدافی است که ما در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی به دنبال آن بودیم.

ذوالفقار عباسی‌فر اضافه کرد: تلاش‌های بسیار زیادی داشتیم تا سازمان‌های مورد نظر از جمله بسیج سازندگی و جاد کشاورزی و دامپزشکی و بانک مهر و نگار نصر و . . . را هم در سطح استان و هم در سطح شهرستان هماهنگ کنیم تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی ادامه داد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری برنامه‌های بسیاری را داشته‌ایم و در این مسیر نشست‌های مختلفی در سطح استانی و شهرستانی برگزار شده است و از همان ابتدای سال برای تحقق اهداف مورد نظر در شعار سال برنامه‌ریزی و فعالیت کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.