پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۸:۵۳

به گزارش خبرنگار مهر، حمیده ماحوزی بعد از ظهر پنج‌شنبه در جمع مسئولین شهرستان دشتی با بیان اینکه نگاه ما به بخش فرهنگ…

به گزارش خبرنگار مهر، حمیده ماحوزی بعد از ظهر پنج‌شنبه در جمع مسئولین شهرستان دشتی با بیان اینکه نگاه ما به بخش فرهنگ یک نگاه ویژه است، اظهار داشت: تاکنون علی‌رغم کمبود اعتبارات کارهای خوبی در سطح استان اتفاق افتاده است که انشاءالله این کارهای با حمایت‌های خوب استاندار تداوم خواهد داشت.

وی افزود: در سال جاری کل اعتبارات اختصاص یافته به این اداره کل ۱۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون ۵۰ درصد آن تخصیص پیدا کرده که این اعتبارات جوابگوی نیازهای استان نیست.

ماحوزی ادامه داد: یکی از کارهای خوبی که در سطح استان انجام داده‌ ایم برگزاری جشنواره‌های مختلف در شهرستان‌های استان بوده که این موضوع باعث شد تحرکات خوبی در شهرستان‌ها شاهد باشیم.

وی گفت: در حال حاضر اکثر ادارات و فرهنگ‌سراهای شهرستان‌ها فرسوده و از امکانات خوب و مناسب برخوردار نیستند که امیدواریم در سال آینده اعتبارات خوبی پیش بینی شود.

دشتی دارای نیروهای انسانی ارزشمندی است

فرماندار شهرستان دشتی نیز با تاکید بر توجه به نیروهای انسانی توانمند در سطح شهرستان اظهار داشت: به حمد الله از بدو انتصاب دکتر ماحوزی تاکنون کارهای فرهنگی خوبی در سطح استان شاهد هستیم ولی این کافی نیست و نیاز است توجه ویژه ای به این مقوله شود.

وی افزود: با توجه به سابقه فرهنگی این شهرستان وظرفیتهای خوبی که در حوزه فرهنگ در دشتی وجود دارد انتظار داریم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد تا شاهد تحول خوبی در این حوزه باشیم.

مهرجو ادامه داد: در سال جاری نیز علی رغم اینکه پروژه‌های نیمه تمام و مطالبات پیمانکاران در سطح شهرستان بالا بود ولی اعتبارت خوبی در کمیته برنامه‌ریزی در بخش فرهنگ و هنر به تصویب رسید که نسبت به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است.

وی دارا بودن نیروی انسانی توانمند را یکی از شاخص‌‌های اصلی این شهرستان عنوان کرد و گفت: شهرستان دشتی از بعد نیرو انسانی در سطح استان برتر است و با توجه به اینکه سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن  کشور محسوب می شود ضروری است حمایت جدی در این خصوص صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *