سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش ایرنا ˈرضا استاجیˈ دوشنبه شب در آیین جشن گلریزانی که برای آزادسازی زندانیان غیرعمد شیروان برپا شده بود، اظهار کرد: این…

به گزارش ایرنا ˈرضا استاجیˈ دوشنبه شب در آیین جشن گلریزانی که برای آزادسازی زندانیان غیرعمد شیروان برپا شده بود، اظهار کرد: این رقم در سال های 91 تا 93 به رهایی 143 زندانی جرایم غیرعمد از زندان های استان تعلق گرفته است.

وی افزود: سال گذشته در استان خراسان شمالی 140 زندانی جرایم غیرعمد با پرداخت 50 میلیارد ریال بدهی آزاد شده و به آغوش خانواده خود برگشتند.

وی گفت: شیروان به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی با داشتن 25 زندانی جرایم غیرعمد، کمترین زندانی استان در این بخش را دارد.

امام جمعه شیروان نیز در این آیین بر تلاش برای جلب رضایت شاکیان پرونده های زندانیان جرائم غیرعمد تاکید کرد و گفت: امید است این بزرگواران نیز در ماه مبارک رمضان بخشی از مطالبه خود را در راه رضای خدا و برای آزادی این افراد انفاق کنند.

حجت الاسلام ˈحسین کوثریˈ از آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد به عنوان یک جهاد بزرگ برای تحکیم بنیان خانواده یاد کرد و افزود: آزادسازی هر یک از زندانیان که سرپرست خانواده نیز باشند، تأثیر مهمی در ابعاد مختلف جامعه دارد.

در جشن گلریزان شیروان، نیکوکاران این شهرستان 800 میلیون ریال برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کردند.

شهرستان 157 هزار نفری شیروان در 60 کیلومتری شرق بجنورد واقع است. ک/2

7186/626

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.