پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، مسئول طرح‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر بعدازظهر چهارشنبه در آئین افتتاح خانه بهداشت در روستای رونی دشتستان…

به گزارش خبرنگار مهر، مسئول طرح‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر بعدازظهر چهارشنبه در آئین افتتاح خانه بهداشت در روستای رونی دشتستان اظهار داشت: بسیج سازندگی تلاش‌های بسیار زیادی را برای رفع محرومیت از نقاط مختلف استان بوشهر داشته است.

سرهنگ علیرضا فیروزه با اشاره به برخی از این طرح‌ها اضافه کرد: در شهرستان بوشهر طرح پرورش مرغ بومی، در شهرستان دشتستان طرح گلخانه و حوضچه پرورش ماهی، در دشتی طرح پرورش قارچ، در دیر طرح دام و بلدرچین، در دیلم طرح دام سنگین، در گناوه طرح صنایع تبدیلی و قارچ و در تنگستان طرح مرغ بومی اجرا شد.

وی ادامه داد: از بین طرح‌های اجرا شده توسط بسیج سازندگی، تعداد 10 طرح انتخاب و در هر شهرستان طی مراسمی با حضور مجموعه دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان حوزه‌های مقاومت و تعدادی از بسیجیان همان شهرستان افتتاح شد.

مسئول طرح‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر تصریح کرد: ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط یکی از مهمترین برنامه‌های ما در اجرای این طرح‌ها در سطح استان و شهرستان بوده است.

افراد محروم و مظلوم صاحبان اصلی این نظام و انقلاب هستند

فرمانده سپاه شهرستان دشتستان نیز در این ائین اظهار داشت: افراد محروم و مظلوم صاحبان اصلی این نظام و انقلاب هستند و همین افراد این انقلاب را به پیروزی رسانده و آن را نگه داشته‌اند.

سرهنگ پاسدار احمد عالی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط جهاد سازندگی، تصریح کرد: بسیج سازندگی برای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و دورافتاده توسط مقام معظم رهبری تشکیل شده است و بسیجیان تاکنون حتی در بعضی مواقع با دست خالی خدمات ارزنده ای را انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: اکنون ملت‌های محروم و تحت ظلم استکبار به ملت ایران توجه دارند که این مردم چگونه توانسته‌اند در مقابل استکبار ایستاده و عزت و شرافت خود را حفظ کنند و تمام تلاش استکبار هم همین است که نگذارند ملت ایران  برای دیگر ملت ها الگو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.