چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین گروسی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان نهاوند در سازمان تبلیغات…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین گروسی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان نهاوند در سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند در مورد برنامه های ویژه بيست و پنجمين سالگرد بزرگداشت رحلت حضرت امام خميني(ره) اظهار داشت: مراسم سخنرانی و سوگواری در 100 مسجد و 50 هیئت مذهبی در نقاط مختلف شهری و روستائی نهاوند برگزار می شود.

حجت الاسلام گروسی گفت: مراسم ویژه بیست و پنجمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی مصادف با روز 14 خردادماه با حضور احاد مختلف مردم و هئیت های عزادار در قالب دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی از ساعت 10 صبح از مقابل مسجد جوانان برگزار می شود.

وی افزود: عزاداران بعد از عبور از چهارراه ابوذر، خیابان ابوذر و خیابان پیروزی در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اجتماع و در مراسم اصلی سوگواری سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) شرکت می کنند.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند ادامه داد: اعزام بیش از دو هزارو 500 نفر از  فعالان فرهنگی، مذهبی و بسیجیان و مردم  نهاوند به مرقد مطهر حضرت امام در روز 14 خرداد، سیاهپوش نمودن معابر، برپایی نمایشگاه عکس با موضوع امام اسلام و انقلاب و برگزاری عصر شعر در نقاط روستایی و شهری از جمله برنامه های اداره تبلیغات اسلامی نهاوند در گرامیداشت بيست و پنجمين سالگرد بزرگداشت رحلت حضرت امام خميني(ره) است.

حجت الاسلام حسین گروسی عنوان کرد: همزمان با شب 14 خرداد دو برنامه ویژه به همراه مراسم سوگواری و سخنرانی با حضور مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و آحاد مختلف مردم در آموزش و پرورش شهر نهاوند و مسجد شهر گیان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.