جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۴

به گزارش ایرنا، ˈمحمدعلی توحیدیˈ عصر پنجشنبه در چهارمین نشست مثلث توسعه اقتصادی شهرستان کرمان، افزود: دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری شهرستان کرمان فعال…

به گزارش ایرنا، ˈمحمدعلی توحیدیˈ عصر پنجشنبه در چهارمین نشست مثلث توسعه اقتصادی شهرستان کرمان، افزود: دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری شهرستان کرمان فعال و نقشه راه و سند توسعه سرمایه گذاری شهرستان کرمان نیز آماده شده است.

وی اظهار کرد: واحدهای کارآفرین در نشست های مختلف مثلث توسعه شهرستان کرمان به منظور رفع مشکلات و موانع دعوت شده اند و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

فرماندار کرمان، گفت: شورای مشورتی توسعه و اتاق فکر در شهرستان کرمان ایجاد شده است.

وی ادامه داد: تا زمان اتمام کامل طرح های نیمه تمام طرح جدیدی در این شهرستان کلید نخواهد خورد.

توحیدی، با اشاره به اینکه شهرستان کرمان بیش از 45 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد، گفت: این شهرستان بیش از 25 درصد مساحت استان کرمان را شامل می شود و یک سوم جمعیت استان کرمان را دارد.

وی افزود: سه نشست مثلث توسعه اقتصادی شهرستان کرمان تاکنون 14 مصوبه داشته که بیشتر در این نشست ها رفع مشکلات و موانع واحدهای صنعتی مد نظر بوده است.

فرماندار کرمان گفت: مدیران این شهرستان با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و نامگذاری سال جاری به عنوان ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ و هماهنگ با سیاست های دولت تدبیر و امید و هدایت های استاندار در زمینه رفع مشکلات شهرستان کرمان کمر همت بسته اند.

وی بیان کرد: تعمیر و کف سازی بازار کرمان از جمله اقدامات مسوولان این شهرستان است.ک/2

7433/8154

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.