پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۱:۱۹

به گزارش خبرنگار مهر، داوود آذرنوش صبح امروز در دیدار با قهرمانان و ورزشکاران کردستانی اظهار داشت: مقدمه برای رسیدن به تعالی در…

به گزارش خبرنگار مهر، داوود آذرنوش صبح امروز در دیدار با قهرمانان و ورزشکاران کردستانی اظهار داشت: مقدمه برای رسیدن به تعالی در حوزه ورزش حضور در برنامه های معنوی و توجه بیشتر به اخلاق است.

وی افزود: البته تمام مردم ایران بسیجی هستند، اما چون سازمان بسیج به دلیل ظرفیت محدود نمی ‌تواند همه را در این فضا ساماندهی کند لذا بخش مهمی از این ماموریت بر عهده سازمان بسیج ورزشکاران قرار گرفته است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور بیان کرد: با توجه به تعداد بالایی ورزشکاران کردستانی انتظار می رود آمار ورزشکاران بیسیجی ارتقاء یابد و در این راستا بستر سازی های لازم صورت گرفته است.

آذر نوش یادآور شد: در حال حاضر تربیت بدنی بسیج ظرفیتی برای ایجاد زیرساخت‌ ها و اجرای برنامه‌ های ورزشی فراهم کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز کشور سازمان بسیج ورزشکاران ساخت 120 سالن تیراندازی در سطح کشور را در دستور کار قرار داده ا ست.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: تا کنون10 مورد از این سالن ‌ها به بهره ‌برداری رسیده ‌اند و این سالن‌ ها ظرفیتی برای رشته تیراندازی در کشور هستند.

آذر نوش در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:  گام نخست در ورزش، تندرستی مردم و سپس هدفمند کردن ورزش برای تربیت کسانی است که قصد قهرمانی و افتخار آفرینی برای جامعه را دارند.

وی افزود:  در حال حاضر دغدغه اصلی استان کردستان کمبود اعتبارات و منابع است و انتظار می رود با مذاکرات لازم با اداره کل ورزش و جوانان این کمبود رفع شود.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور بیان کرد: اخلاق در ورزش و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی در کشورهای دیگر یکی از اصلی ترین اهداف سازمان بسیج ورزشکاران کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.