چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد محمدی ظهر چهار شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی سال گذشته هزار و 50 کارت مهارت…

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد محمدی ظهر چهار شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی سال گذشته هزار و 50 کارت مهارت فنی و حرفه ای برای زندانیان استان لرستان صادر شده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مهارت فنی و حرفه ای برای زندانیان لرستان عنوان کرد: در مجموع دو هزار و 150 زندانی لرستان در این دوره های آموزشی شرکت کردند که در نهایت برای هزار و 50 نفر از آنها کارت مهارت فنی و حرفه ای صادر شد.

مدیر کل زندانهای لرستان همچنین با اشاره به ایجاد اشتغال برای زندانیان در زندانهای استان در 12 رشته فنی عنوان کرد: هم اکنون 957 زندانی مشغول کار در سطح زندانهای استان هستند.

محمدی همچنین به ارائه آموزشهای آداب و اسرار نماز به زندانیان لرستان اشاره کرد و گفت: در مجموع طی سال گذشته سه هزار و 788 زندانی این آموزشها را فرا گرفتند.

وی همچنین با اشاره به ارائه مهارتهای اساسی زندگی به زندانیان در 11 رشته مختلف و چهار شاخص تصریح کرد: این مهارتها به 37 هزار زندانی زن و مرد در زندانهای استان ارائه شد.

مدیر کل زندانهای لرستان یادآور شد: در نهایت 33 هزار زندانی مرد و 548 زندانی زن موفق به قبولی در این دوره های آموزشی مهارتهای اساسی زندگی شدند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.