جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، حسین اسدی پور عصر پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: برش استانی سند سال…

به گزارش خبرنگار مهر، حسین اسدی پور عصر پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: برش استانی سند سال 93 در حوزه نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تدوین شده است.

وی ادامه داد: در این سند مباحث مختلف اعم از مباحث فنی و اجرایی، جذب مشارکت های مردمی و خیرین، برگزاری دوره های آموزشی و … دیده شده است.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان با اشاره به وجود 108 پروژه نیمه تمام آموزشی در استان عنوان کرد: این تعداد پروژه در قالب 633 کلاس درس و 130 هزارمترمربع زیربنا در حال اجرا هستند.

اسدی پور افزود: به رغم کمبود اعتبارات در هفته دولت سالجاری ما در استان لرستان بیشترین و بزرگترین پروژه های آموزشی را برای افتتاح خواهیم داشت.

وی افزود: در این راستا یکی از بزرگترین مجتمع های آموزشی و پرورشی کشور در استان لرستان در دست ساخت است که مهرماه سالجاری تحویل داده می شود.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان عنوان کرد: همچنین دو هزار کلاس درس داریم که کار تجهیز آنها از محل منابع ملی انجام می شود.

وی با اشاره به خریداری 38 انشعاب آب، گاز و برق طی سال گذشته برای مدارس استان عنوان کرد: در حال حاضر 14 پروژه آماده تحویل داریم که انتظار می رود شرکتها و دستگاههای خدمات رسان در بحث انشعابات آنها همکاری داشته باشند و ما نیز در نخستین تخصیص اعتبارات هزینه انشعاب را پرداخت می کنیم.

اسدی پور همچنین با اشاره به آماده بودند 10 مدرسه پیش ساخته برای انتقال به منطقه محروم بزنوید خواستار مساعدت استاندار لرستان برای اختصاص بالگرد برای انتقال این مدارس شد که مورد موافقت استاندار قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.