یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۱

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، رسانه‌های خبری در ایتالیا با نزدیک شدن رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل برای اینکه شرایط رشد و…

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، رسانه‌های خبری در ایتالیا با نزدیک شدن رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل برای اینکه شرایط رشد و پیشرفت فوتبال خود را در آینده بسیار  نزدیک فراهم کرده و باعث حضور بازیکنان خارجی در فوتبال خود شود، نام 11 بازیکن بسیار جوان را که متولد سال‌های 1992 به بعد هستند انتخاب کرده و با توجه به محاسباتی که کرده‌اند معتقدند درصد جا به جایی آنها به ایتالیا رقمی بالغ بر یک میلیون یورو است.

نام این بازیکنان منتخب که احتمال حضور آنها در فوتبال ایتالیا بعد از جام جهانی بسیار بالاست به شرح زیر است:

1- استفانو کاپینو ازکشور یونان: این بازیکن متولد سال 1994 میلادی است که در پست دروازه‌بانی فعالیت می‌کند و با توجه به سن بسیار کمی که دارد تجربه زیادی در‌ عرصه بین المللی نداشته ولی از استعداد بسیار زیادی برخوردار بوده و می‌تواند شرایط را برای کسب موفقیت تیمش فراهم کند.
این بازیکن تجربه حضور در تیم فوتبال پاناتینایکو را داشته و از سال 2010 به تیم ملی فوتبال یونان در گروه بزرگسالان دعوت شده است و ارزش ترانسفر این بازیکن رقمی معادل دو میلیون یورو محاسبه شده است.

2-سرگه آریر: این بازیکن متولد 1992 میلادی است و هافبک راست تیم ملی ساحل به حساب آمده و مدت‌هاست که مورد توجه روسای باشگاه رم قرار گرفته است. کارشناسان فوتبال او را شبیه به سانیا می‌دانند و معتقدند که تکنیک این بازیکن شباهت بسیار زیادی به فوتبالیست‌های فرانسوی دارد و می‌تواند هم در خطوط دفاعی و هم در خطوط حمله موفق حرکت کند.
با توجه به مطالعات صورت گرفته سایت رسمی ترانسفر مارکت رقم ترانسفر این بازیکن را شش و نیم میلیون یورو اعلام کرده است.

3- جان آنتونی بروکس: این فوتبالیست آمریکایی متولد 1993 میلادی است که دارای پاسپورت آلمانی است و در تیم هرتابرلین در پست مدافع فعالیت می کند. کلینزمن سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا این بازیکن را انتخاب کرد زیرا وی با وجود اینکه بازیکن چپ دستی است ولی توانایی پوشش دادن زمین را هم در سمت راست و هم در سمت چپ خیلی خوب داراست و شانس موفقیت تیم ملی آمریکا را در مصاف با حریفان افزایش می‌دهد. ارزش ترانسفر این بازیکن رقمی معادل سه میلیون یورو اعلام  شده است.

4- جول ولتمن: این بازیکن متولد 1993 میلادی از کشور هلند است که در تیم فوتبال آژاکس مشغول فعالیت بوده و از آن دسته بازیکنانی است که به خوبی از پس مسابقات سخت برآمده و توانایی برنامه‌ریزی در بازی‌ها را خیلی خوب داراست و مثل بسیاری از مدافعان هلند از ایجاد شدن مشکل جلوگیری نمی‌کند. ارزش ترانسفر این بازیکن سه و نیم میلیون یورو اعلام شده است.

5- سید کولاسیناچ: این بازیکن متولد سال 1993 از کشور بوسنی است که در تیم فوتبال شالکه مشغول فعالیت بوده و برتری این بازیکن به بحث فیزیکی وی مربوط می شود درعین حال که او را می‌توان هم هافبک دفاعی دانست و هم بازیکنی که قدرت پوشش دادن مرکز زمین را خیلی خوب داراست. او دارای پاسپورت آلمانی است و ارزش ترانسفر وی رقمی معادل 5 میلیون یورو اعلام شده است.

6- ویلیام کاروالیو: این بازیکن متولد 1992 از کشور آنگولاست که در پیراهن تیم ملی فوتبال پرتغال به میدان خواهد رفت. وی در تیم اسپورتینگ فعالیت کرده و بسیاری او را با پوگبا بازیکن فرانسوی یوونتوس مقایسه می‌کنند. او بازیکن قد بلندی است که بطور ذاتی نحوه بازی کردن با توپ را می‌داند و توانایی سامان دهی میانه زمین را خیلی خوب می‌داند. ارزش ترانسفر این بازیکن هشت میلیون یورو اعلام شده است.

7- نابیل بن طالب: این بازیکن متولد 1994 میلادی در لیل فرانسه است که برای تیم ملی فوتبال الجزایر به میدان خواهد رفت و در حال حاضر در تیم تاتنهام مشغول فعالیت می‌باشد. این بازیکن از توان فیزیکی خوبی برخوردار بوده و می‌داند که چگونه از توانایی‌هایش در زمین بازی در لحظات حساس استفاده کند. ارزش ترانسفر این بازیکن پانصد هزار یورو اعلام شده است.

8- یلتسین تژدا: متولد 1992 میلادی از کشور کاستاریکا است که در تیم ساپرسیا حضور داشته و فعالیت می‌کند. او از سال 2008 میلادی در تیم ملی زیر 17 سال کارش را در سطح ملی آغاز کرد و تا به حال در تیم ملی کاستاریکا در رده بزرگسالان 20 بار به میدان رفته است. او از سال 2011 میلادی حضور پررنگ در تیم ملی بزرگسالان داشته و مغز متفکری در زمین بازی دارد که با این توانایی خیلی خوب میانه زمین را پوشش می‌دهد. بسیاری از کارشناسان جام جهانی برزیل را فرصت خارق العاده ای برای این بازیکن اعلام کرده‌اند زیرا معتقدندن او بطورحتم موفق به حضور در یکی از تیم‌های اروپایی خواهد شد.
سایت ترانسفر مارکت رقم ترانسفر این بازیکن را پانصد وپنجاه هزار یورو اعلام کرده است.

9- فابریس اولینگا: این بازیکن متولد 1996 از کشور کامرون است و تجربه حضور در تیم مالاگا را داشته و جوان‌ترین گلزن در تاریخ لالیگا به حساب می‌آید. به گفته کارشناسان توانایی فنی این بازیکن بسیار بالاست و توانایی رشد و پیشرفت در خطوط حمله را در صورت حضور در تیم های مطرح اروپایی داراست. ارزش ترانسفر این بازیکن رقمی معادل یک میلیون یورو اعلام شده است.

10- دیوویچ اوریژی: متولد 1995 میلادی از کشور بلژیک است که در تیم لیل مشغول فعالیت بوده و به گفته کارشناسان از توان فنی بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند از هر دو پای خود استفاده کرده و استعداد بالایی هم در زندن ضربه به توپ با سر دارد. در فرانسه به این بازیکن اهمیت ویژه‌ای داده شده به همین دلیل او از اعتماد به نفس بسیار بالایی هم برخوردار است. برخی معتقد هستند که درصورت سرمایه گذاری روی این بازیکن وی توانایی رشد و پیشرفت را خیلی خوب داراست و می تواند مهره بسیار خوب و موثری برای تیمش باشد. رقم ترانسفر این بازیکن در حدود یک میلیون یورو اعلام شده است.

11- آدام تاگارت: این بازیکن متولد سال 1993میلادی از کشور استرالیا است که در تیم نیوکاسل مشغول فعالیت است. وی از سال 2011 تجربه حضور در تیم ملی استرالیا را در رده سنی زیر 20 سال را به دست آورده و از سال 2012 در رده سنی بزرگسالان فعالیت خود را از سرگرفت. شانس رشد و پیشرفت این بازیکن در تیم‌های اروپایی بسیار بالا اعلام شده و برخی معتقدند که این بازیکن گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری به حساب می آید. سایت رسمی ترانسفر مارکت رقم ترانسفر این بازیکن را هفتصد و پنجاه هزار یورو اعلام کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.