چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۱

ˈناصر عباسی دزفولیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که بیشتر تصادفات فوتی و جرحی در راه…

ˈناصر عباسی دزفولیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که بیشتر تصادفات فوتی و جرحی در راه های این شهرستان امسال در این آزاد راه اتفاق افتاده است، افزود: بر اثر این حوادث 149 نفر مجروح و هشت نفر جان خود را از دست داده اند.

وی بیان کرد: سال گذشته بر اثر 413 تصادف در این آزاد راه 577 نفر مجروح و 30 نفر نیز بر اثر حوادث رانندگی جان باختند که در سه ماهه نخست امسال این روند همچنان ادامه دارد.

عباسی دزفولی ادامه داد: آزاد راه ساوه – همدان در محدوده این شهرستان حدود 70 کیلومتر طول دارد که توسط سه پایگاه مرکز فوریت های پزشکی در مناطق غرق آباد، نوبران و سیلیجرد زیر پوشش قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون شرایط امداد رسانی در این محدوده مساعد نیست، اظهار کرد: این آزاد راه فاقد زیرگذر و راه دسترسی مناسب برای امداد رسانی به حوادث احتمالی است و این امر توسط پیمانکاران مورد بی توجهی قرار گرفته است.

وی گفت: همچنین پیمانکاران مربوطه قرار بود پایگاه سیلیجرد این آزاد راه را به امکانات مورد نیاز تجهیز و در اختیار این مرکز قرار دهند اما این پایگاه هم اکنون از حداقل امکانات بی بهره است.

معاون دارو و درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان اینکه تاکنون پیگیری های انجام شده بی نتیجه مانده است خواستار توجه بیشتر مسوولان ذیربط برای حل مشکلات امداد رسانی در این آزاد راه شد.ک/3

7338/686

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.