جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۴

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدحسین شهدی نژادˈ عصر پنجشنبه به مناسبت هفته تامین اجتماعی در نشست خبری در جمع خبرنگاران افزود : این…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدحسین شهدی نژادˈ عصر پنجشنبه به مناسبت هفته تامین اجتماعی در نشست خبری در جمع خبرنگاران افزود : این تعداد از پزشکان در مراکز تامین اجتماعی شامل دو پلی کلینیک تخصصی، 9 مرکز درمانی و یک کلینیک مستقل دندانپزشکی و یک بیمارستان 200 تختخوابی حضرت رسول (ص) برای ارایه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی فعالیت می کنند.

وی با اشاره به ارایه خدمات رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی در مراکز یاد شده ، خاطر نشان کرد : تلاش پزشکان در این مراکز ستودنی است.

وی اظهار داشت : بیش از یک میلیون و 115 هزار بیمه شده تامین اجتماعی استان گیلان می توانند از خدمات درمانی رایگان مراکز یاد شده در صورت نیاز بهره مند شوند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان خاطر نشان کرد: تامین اجتماعی بزرگترین خریدار درمان غیرمستقیم و دومین تولید کننده درمان مستقیم است.

وی با بیان این که سال گذشته ، حدود 18 هزار نفر در تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی بستری شدند، تصریح کرد: 12 هزار عمل جراحی نیز در این بیمارستان انجام گرفته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان ادامه داد : در هفته تامین اجتماعی، سی تی اسکن 16 اسلایس بیمارستان 200 تختخوابی حضرت رسول اکرم (ص) به بهره برداری می رسد.

وی با بیان این که در هفته تامین اجتماعی عملیات ساخت دومین بیمارستان تامین اجتماعی در لنگرود اجرایی می شود ، اظهار کرد: ایجاد درمانگاه عمومی تامین اجتماعی در آستانه اشرفیه، نوسازی پلی کلینیک بندرانزلی و درمانگاه تخصصی لاهیجان از دیگر برنامه ها است.

19 تا 25 تیرماه هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده است. ک/2.

695/7286

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.