سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۵

محمد ابراهیم محبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم باید در اولویت برنامه های تمامی مسئولان قرار داشته…

محمد ابراهیم محبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم باید در اولویت برنامه های تمامی مسئولان قرار داشته باشد.

وی افزود: باید با شناسایی مشکلاتی که در اولویت قرار دارند در جهت آسایش و رفاه مردم قدم برداریم، چرا که همین مردم در صحنه های مختلف حافظ و پشتیبان انقلاب اسلامی بوده اند.

محبی در ادامه به تجهیز روستاهای شهرستان سنقر به پایگاه های درمانی در طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: کاهش دغدغه های درمانی و بهداشتی مردم از جمله برنامه هایی است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

وی همچنین از گاز رسانی به 12 روستای این شهرستان تا پایان آذر ماه خبر داد و گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما این کار باید هر چه سریعتر انجام شود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس افزود: در حال حاضر 19 روستای شهرستان سنقر از موهبت گاز برخوردارند که امیدواریم با تامین اعتبار 12 روستای دیگر نیز تا پایان آذر ماه گاز کشی شوند.

محبی یادآور شد: قول های مساعد در خصوص افزایش اعتبارات برای رفع مشکل گاز کشی منطقه داده شده و امیدواریم با توجه به این موضوع شاهد برخورداری کلیه روستاهای شهرستان از نعمت گاز باشیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *