جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۱

ˈ حمید رضا امیری ˈ روز جمعه و در جریان گشایش نمایشگاه و بازارچه خیریه در مجتمع تجاری ولی عصر کلاچای رودسر در…

ˈ حمید رضا امیری ˈ روز جمعه و در جریان گشایش نمایشگاه و بازارچه خیریه در مجتمع تجاری ولی عصر کلاچای رودسر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : این میزان اعتبار زمینه اشتغال 10هزار نفر از مددجویان زیر پوشش را فراهم خواهد کرد .

وی اظهار کرد : انتظار بر این است که بانک های عامل و مسوولین مرتبط با اعطای تسهیلات در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند .

وی یاد آور شد : سال گذشته نیز با اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار، چهار هزار و 800 خانوار تحت پوشش با توانمند شدن در عرصه های مختلف از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند .

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گیلان همچنین از برپایی نمایشگاه توانمندی های مددجویان این نهاد در پنج نقطه استان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود : این نمایشگاه ها از نظر کمی و کیفی در سطح خوبی دایر شده است .

به گفته امیری ، در حال حاضر 118هزار خانوار در سطح استان زیر پوشش این نهاد قرار دارند .

ˈروح اله رستم پور ˈرییس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان رودسر نیز از برپایی نمایشگاه و بازارچه خیریه در محل مجتمع تجاری ولی عصر ( عج )کلاچای در قالب 80 غرفه و به مدت پنج شب خبر داد و افزود : در این نمایشگاه توانمندی های تولیدی مددجویان این نهاد به معرض دید و فروش گذاشته شده است .

شهرستان رودسر در شرق مرکز استان گیلان قرار دارد . ک/3

7295/604

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.