دوشنبه، ۰۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۷

جواد عابدی روز دوشنبه در بازدید مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و اعضای بسیج جامعه کارگری از بیمارستان امام حسین (ع) زنجان…

جواد عابدی روز دوشنبه در بازدید مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و اعضای بسیج جامعه کارگری از بیمارستان امام حسین (ع) زنجان بااشاره به افزایش ظرفیت مراجیعن به این بیمارستان درسال 92افزود: 60 درصد نوزادان این استان طبق آمار در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان متولد شده اند.

وی همچنین استقرار دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان امام حسین (ع) را در سال 93 از اولویتهای اصلی برشمرد و یادآورشد: 53 درصد جمعیت استان زنجان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

عابدی تاکید کرد: باید با برنامه ریزی اصولی، همسو با اهداف استراتژی سازمان مرکزی کیفیت ارایه خدمات و اعتبار بخشی بیمارستانها را افزایش داد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز برلزوم تعامل بیشتر و تشکیل کارگروه ها و کمیته های فنی سخت و زیان آور و بیمه بیکاری تاکید و تصریح کرد: اداره کار در کنار سازمان تامین اجتماعی، مدافع حریم صندوق بین النسلی کارگران است و تلاش خواهد شد با تشکیل تیمهای کارشناسی از سوء استفاده هایی که با قصد ایجاد هزینه به صندوق سازمان تامین اجتماعی انجام می شود، پیشگیری شود.

596/522

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *