جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۶

ابوالحسن نوروزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی به شهرستان های…

ابوالحسن نوروزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی به شهرستان های مختلف کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافته است.

وی میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای این استان در سال جاری را 150 میلیارد ریال اعلام کرد و تصریح کرد: 12 میلیارد و 900 میلیون تومان از ماده 180، شش میلیارد تومان با ماهیت استانی، یک میلیارد تومان برای احداث ساختمان های اداری شهر تازه تاسیس لنده از جمله اعتبارات جذب نشده این استان است.

معاون برنامه ریزی و توسعه اشتغال استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: تلاش برای جذب سرمایه گذاران شرکت های بزرگ مانند بنیاد برکت، ستاد حضرت امام راحل و تامین اجتماعی از برنامه های اقتصادی برای توسعه هر چه بیشتراین استان در سال 93 است.

نوروزی اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و 900 طرح عمرانی در نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست که بر خلاف سیاست بی سرانجام قطره چکانی توزیع اعتبارات در سال های گذشته اولویت با تکمیل طرح های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالاتر است.

وی بیان کرد: رسانه های ارتباط جمعی با بیان نقاط ضعف و قوت برنامه های اقتصادی دولت در محیطی آرام و به دور از تنش می توانند یاریگر مسوولان در پیمودن مسیر موفقیت و آبادانی استان کهگیلویه و بویراحمد باشند.

8143/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.