یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۵۱

به گزارش شنبه ایرنا از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان، ˈ نصراله حسونی بحرینیˈ افزود: این زایمان های طبیعی رایگان از ابتدای…

به گزارش شنبه ایرنا از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان، ˈ نصراله حسونی بحرینیˈ افزود: این زایمان های طبیعی رایگان از ابتدای اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان های آبادان، ماهشهر، خرمشهر و شادگان انجام شدند.

وی اظهار کرد: تمام هفت بیمارستان زیرپوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان از پانزدهم اردیبهشت ماه و اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت در کشور پایش شدند.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از راه اندازی سامانه تلفنی 1590 این دانشکده خبر داد و گفت: این سامانه به منظور دریافت نقطه نظرات استفاده کنندگان از خدمات درمانی در شهرستان های زیرپوشش دانشکده راه اندازی شد.

وی افزود: این سامانه از امروز شنبه برای بهره برداری عموم مردم شهرستان های زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان فعال و دسترسی به آن از طریق تلفن ثابت و همراه و بدون نیاز به پیش شماره امکانپذیر است.

وی هدف از راه اندازی این سامانه را ارتقای خدمات سلامت، ارتباط با مردم و استفاده از نقطه نظرات آنها عنوان کرد.

حسونی بحرینی با اشاره به اینکه این سامانه در راستای برنامه های تحول نظام سلامت طراحی شده است، افزود: این سامانه به صورت شبانه روزی آماده دریافت انتقادات، شکایات و راهنمایی ها در حوزه درمان است.

وی اظهار داشت: همچنین سامانه پیامکی 10009799 نیز پیامک های مردم را در این خصوص دریافت می کند.ک/1

7102/7279

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.