شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۵

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تیم مراقبت درمنزل آسایشگاه کهریزک در ایام ماه مبارک رمضان به یاری خانواده های تحت پوشش خود…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تیم مراقبت درمنزل آسایشگاه کهریزک در ایام ماه مبارک رمضان به یاری خانواده های تحت پوشش خود می شتابند.

 با گذشت بیش از 15ماه از تشکیل تیم مراقبت درمنزل واضافه شدن جمعیت 125نفره مددجویان به این چرخه ، خدمات ارائه شده از طریق این تیم هرروز شکوفاتر می شود واز این پس دیگر مددجویانی که در منازلشان تحت پوشش این طرح هستند دغدغه ی درمان ندارند.

تیم مراقبت در منزل علاوه بر خدمات درمانی و اجتماعی وبرقراری ارتباطات موثر با خیرین توانسته در ارائه خدماتی  نظیر؛ فیزیوتراپی ، کاردرمانی و روانشناسی ،گام مهمی را برداشته و مشکلات مددکاران را زیر ذره بین خود قرار دهد.

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان این فعالیت های خیرخواهانه همچنان ادامه دارد ،علاوه بر این  مسائل درمانی و اجتماعی 125مددجو تحت پوشش به قوت خود باقی است .

لازم به ذکر است  در این راستا سبد کالایی توسط تیم مراقبت از منزل  تهیه شده  تا بتواند بخشی از نیازهای خانواده ها را تامین وموجب دلگرمی این عزیزان شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.