چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۹

ˈاحمد فضلعلیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : فعالان اقتصادی بدهکار به بانک توسط تیم اقتصادی این استان شناسایی…

ˈاحمد فضلعلیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : فعالان اقتصادی بدهکار به بانک توسط تیم اقتصادی این استان شناسایی شدند که استانداری در نشست های مختلف و با همکاری بانک ها نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: فعالان اقتصادی که دارای بدهی معوق به بانک های استان هستند می توانند برای تداوم فعالیت واحد تولیدی یا احیای دوباره آن به بانک مراجعه کرده و بعد از تعیین تکلیف بدهی معوق خود نسبت به دریافت سرمایه در گردش اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تمامی همت دولتمردان و مسوولان اقتصادی این استان کمک به حل مشکلات اقتصادی تولیدکنندگان و فعال کردن واحدهای تولیدی راکد به منظور ایجاد فرصت های شغلی است.

مدیرکل امور اقتصادی استانداری همدان افزود: بانک های عامل این استان حامی تولید کننده بوده و برای تقویت فعالان اقتصادی بدهی های معوق آنها را بین سه تا پنج سال تقسیط می کنند.

فضلعلی نبود بازار فروش، ناتوانی در مدیریت، نبود نقدینگی و نوسانات قیمت مواد اولیه را از عمده علل رکود برخی از واحدهای تولیدی این استان دانست.

600 واحد تولیدی این استان به طور کامل تعطیل شده و مابقی با کمترین ظرفیت فعالیت دارند که با حمایت استاندار همدان و اعمال ماده 16 ، بدهی بیش از 300 واحد تولیدی به میزان سه هزار و 350 میلیارد ریال تعیین تکلیف شد.

7525/576

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.