دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود کاشفی پور دزفولی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از استادان بازنشسته…

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود کاشفی پور دزفولی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از استادان بازنشسته دانشگاه چمران اهواز ضمن قدردانی از تمام چهره ای ماندگار گفت: دانشگاه چمران از میان برترین دانشگاه های کشور دهمین رتبه را کسب کرده است.

کاشفی پور تصریح کرد: سال گذشته، 53 گروه آموزشی با 13 دانشکده داشته ایم که اخیرا دانشکده باستان شناسی نیز مجوز راه اندازی گرفته است.

وی افزود: در سال گذشته 38 مورد مجموعه رشته های جدید به سایر رشته ها اضافه شده و دانشگاه چمران پیگیر افزایش رشته های حوزه  تحصیلات تکمیلی است.

کاشفی پور، امار مجموع دانشجویان سال 92 دانشگاه شهید چمران را 16 هزار و 112 نفر اعلام کرد و گفت: آمار دانش آموختگان این سال دو هزار و 286 نفر است ضمن اینکه پذیرفته شدگان در سال 92 به سه هزار و 754 نفر می رسد.

معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: در حوزه پردیس دانشگاهی 55 رشته در این دانشگاه فعالیت دارند. همچنین آیین نامه ای برای نظم بخشی به شیوه نامه تدریس در حال تکمیل است که به تصویب شورای پردیس خواهد رسید.

وی دانشجویان استعداد درخشان سال 92 را 290 نفر اعلام کرد و افزود: فردا جلسه ای در خصوص رسیدگی به مسائل حوزه استعداد درخشان خواهیم داشت

در پایان این مراسم از سید عباس طباطبایی و مهدی قمشی به عنوان استادان نمونه کشوری قدر دانی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.