دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۲

مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مجموع بدهی این زندانیان جرائم غیر…

مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مجموع بدهی این زندانیان جرائم غیر عمد را 10 میلیارد ریال ذکرکرد و گفت: چهار میلیارد ریال از این دیه از سوی شاکیان مورد گذشت قرار گرفت و بقیه آن نیز با کمک بلاعوض ستاد دیه و آورد زندانیان پرداخت شد.

ˈحسین ثوریˈ افزود: با توجه به توصیه ها و اطلاع رسانی های انجام شده از سوی مسوولان انتظامی، رسانه ها، معتمدان و سران طوایف به عنوان تاثیرگذاران در جامعه، شاهد کاهش آمار سوانح رانندگی و افزایش آمار بیمه وسائط نقلیه در سیستان و بلوچستان هستیم.

وی ادامه داد: ارتقا فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی باعث کاهش زندانیان جرائم غیر عمد در زندان های سیستان و بلوچستان شده است.

وی گفت: هم اینک 60 نفر به دلیل ارتکاب جرائم غیر عمد در زندان های سیستان و بلوچستان به سر می بردند که تلاش داریم از طریق برپایی جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان شرایط برای آزادی آنان فراهم شود.

مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: امسال جشن های گلریزان ویژه ماه مبارک رمضان با دعوت از خیران در 14 شهرستان استان برگزار خواهد شد. ک/3

7307 / 653

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.