پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۳:۴۸

استاندار لرستان گفت: هتل صخره‎ای خرم‎آباد به نماد توسعه نیافتگی تبدیل شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند…

استاندار لرستان گفت: هتل صخره‎ای خرم‎آباد به نماد توسعه نیافتگی تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران، افزود: گلخانه دیناروند خرم‎آباد هشت سال است که به صورت نیمه‎تمام باقی مانده است.

وی اظهار کرد: در این راستا برنامه‎ریزی شده با تکمیل این پروژه ظرف یک‎ماه آینده کار افتتاح این گلخانه با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شود.

استاندار تصریح کرد: با بهره‎برداری از این گلخانه 284 مهندس کشاورزی بیکار در استان صاحب شغل می‎شوند.

وی همچنین از سرمایه‎گذاری بنیاد مستضعفان برای احداث یک هتل پنج ستاره در استان خبر داد و اضافه کرد: پیگیری برای آغاز کار احداث این هتل نیز در حال انجام است.

بازوند با اشاره به وضعیت هتل صخره‎ای خرم‎آباد، گفت: تاکنون نزدیک به 60 جلسه برای تعیین تکلیف این پروژه گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه به نماد توسعه نیافتگی مرکز استان تبدیل و موجب فرار سرمایه‎گذار از خرم‎آباد شده است، افزود: 13 سال است که این پروژه روی صخره‎ای در مرکز شهر خرم‎آباد بلاتکلیف رها شده است.

استاندار با بیان اینکه هر سرمایه‎گذاری با دیدن این پروژه احساس می‎کند که سرمایه‎گذاری در استان بی‎نتیجه است، اظهار کرد: اگر توسعه در استان عمیق باشد ما شاهد این مسائل نیستیم.

بازوند تصریح کرد: هیچ استانداری خود را درگیر پروژه‎ای مانند هتل صخره‎ای نمی‎کند، ولی تاکنون برای تعیین تکلیف آن ده‎ها جلسه گرفته شده و روند کار در حال رسیدن به نتیجه است.

وی با بیان اینکه مجتمع کشت و صنعت نیز 10 سال تمام است که 53 نفر 82 هکتار آن را می‎کارند، اضافه کرد: این امر موجب شده که بخش مرغوب زمین این مجتمع توسط این افراد زیر کشت برود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *