پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۳:۴۸

استاندار لرستان گفت: هتل صخره‎ای خرم‎آباد به نماد توسعه نیافتگی تبدیل شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند…

استاندار لرستان گفت: هتل صخره‎ای خرم‎آباد به نماد توسعه نیافتگی تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران، افزود: گلخانه دیناروند خرم‎آباد هشت سال است که به صورت نیمه‎تمام باقی مانده است.

وی اظهار کرد: در این راستا برنامه‎ریزی شده با تکمیل این پروژه ظرف یک‎ماه آینده کار افتتاح این گلخانه با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شود.

استاندار تصریح کرد: با بهره‎برداری از این گلخانه 284 مهندس کشاورزی بیکار در استان صاحب شغل می‎شوند.

وی همچنین از سرمایه‎گذاری بنیاد مستضعفان برای احداث یک هتل پنج ستاره در استان خبر داد و اضافه کرد: پیگیری برای آغاز کار احداث این هتل نیز در حال انجام است.

بازوند با اشاره به وضعیت هتل صخره‎ای خرم‎آباد، گفت: تاکنون نزدیک به 60 جلسه برای تعیین تکلیف این پروژه گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه به نماد توسعه نیافتگی مرکز استان تبدیل و موجب فرار سرمایه‎گذار از خرم‎آباد شده است، افزود: 13 سال است که این پروژه روی صخره‎ای در مرکز شهر خرم‎آباد بلاتکلیف رها شده است.

استاندار با بیان اینکه هر سرمایه‎گذاری با دیدن این پروژه احساس می‎کند که سرمایه‎گذاری در استان بی‎نتیجه است، اظهار کرد: اگر توسعه در استان عمیق باشد ما شاهد این مسائل نیستیم.

بازوند تصریح کرد: هیچ استانداری خود را درگیر پروژه‎ای مانند هتل صخره‎ای نمی‎کند، ولی تاکنون برای تعیین تکلیف آن ده‎ها جلسه گرفته شده و روند کار در حال رسیدن به نتیجه است.

وی با بیان اینکه مجتمع کشت و صنعت نیز 10 سال تمام است که 53 نفر 82 هکتار آن را می‎کارند، اضافه کرد: این امر موجب شده که بخش مرغوب زمین این مجتمع توسط این افراد زیر کشت برود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.