پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۵۷

سید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از این تعداد سه شورای بیمارستان امام خمینی(ره)، دانشکده علوم پزشکی آبادان و کارگران…

سید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از این تعداد سه شورای بیمارستان امام خمینی(ره)، دانشکده علوم پزشکی آبادان و کارگران جوشکار تخصصی در سال گذشته راه اندازی و شروع به فعالیت کردند.

وی با اشاره به فعالیتهای این اداره در سال گذشته اظهار کرد: یک هزار و 295 شکایت به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آبادان وارد شد که با توجه به اعتراض به برخی آرای صادره و صدور رای مجدد هیات حل اختلاف به شکایات یاد شده ، یک هزار و 563 مورد رای برای شکایات وارده صادر شد.

حسینی تصریح کرد: پارسال برای 361 نفر بیمه بیکاری برقرار شد که از این تعداد افراد 26 نفر آنان اشتغال مجدد داشتند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آبادان یادآور شد: سال گذشته 9 مورد تجدید انتصابات در بخش کارگری و کارفرمایی داشتیم که از این تعداد هفت مورد در بخش شوراهای اسلامی کار، یک مورد نماینده کارگران سازمان منطقه آزاد اروند و یک مورد نیز در بخش کانون کارگران بازنشسته بوده است.

حسینی ادامه داد: در زمان حاضر سه تشکل نماینده کارگران، سه انجمن صنفی کارگری، سه انجمن صنفی کارفرمایی و یک کانون بازنشستگان در آبادان فعالیت دارند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *