سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۶

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی انتظامی همدان، سرهنگ ˈاحمد رحیمیˈ اظهار کرد: طرح کنترل و نظارت…

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی انتظامی همدان، سرهنگ ˈاحمد رحیمیˈ اظهار کرد: طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در ایام ماه مبارک رمضان به صورت ویژه و مستمر از صبح تا افطار به صورت گشت های تلفیقی و با همکاری اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه های مربوطه صورت گرفت.

وی اضافه کرد: این طرح با هدف کنترل و نظارت بر اماکن عمومی، صنوف، بوستان ها و تفرج گاه ها و اماکن پرتردد و مسافر پذیر و برخورد با افراد متخلف و روزه خواری در ملاعام اجرایی شد.

وی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون 709 واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس مورد بازرسی قرار گرفتند که در این راستا به 27 واحد صنفی اخطار پلمپ داده شد و 13 واحد صنفی نیز پلمپ شد.

این مقام مسوول بیان کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این استان در بازرسی ها از متصدیان 53 واحد صنفی تعهد گرفتند همچنین افرادی که تظاهر به روزه خواری می کردند را هم دستگیر کردند.

سرهنگ رحیمی کشف تعدادی اقلام ضد فرهنگی، 16 ثوب البسه غیرمجاز و نامتعارف، ، دوهزار و 244 عدد داروی غیرمجاز به همراه تعدادی آلات قمار و 45 تیغه سلاح سرد از دیگر اقدامات این طرح نظارتی طی چند روز اخیر می باشد.

طرح بازرسی از صنوف ار ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان این ماه ادامه دارد.

7525/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.