یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈارسطو قادریˈ روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی مراسم بزرگداشت سوم خرداد و سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈارسطو قادریˈ روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی مراسم بزرگداشت سوم خرداد و سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در میاندرود،با تاکید بر لزوم تلاش دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم خواستار همکاری لازم تمامی سازمانها و ارگانها با کمیته های تشکیل یافته شد .

وی برگزاری برنامه های شهرستانی و اعزام زائران به مرقد امام خمینی (ره) را از مهم ترین برنامه های ستاد بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) در میاندرود عنوان کرد.

وی خواستار تدابیر لازم برای تهیه امکانات رفاهی و خدماتی مناسب برای زائران حرم امام راحل شد و افزود: تهیه وسیله ایاب و ذهاب و بسته های فرهنگی ،نصب پارچه در سردرب ادارات، مداحی و سخنرانی در مساجد بخشی از برنامه های ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) است.

قادری از برگزاری آیین گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) با حضور دستگاه های اجرایی شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم 13 خرداد ساعت 10 در مصلی نمازجمعه میاندرود برگزار می شود.

وی کمیته 13 گانه ستاد بزرگداشت ارتحال امام را شامل کمیته برگزاری مراسم ،نظارت و بازرسی، بهداشت و درمان ، پشتیبانی، ترتباطات، فرهنگی، حمل و نقل، اعزام سپاه، اطلاع رسانی، نیروی انسانی، بانوان و سیاسی عنوان کرد.

فرماندار میاندرود با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت شده است و برای همیشه ماندگار خواهد ماند.

قادری به عوامل موثر در پیروزی خرمشهر اشاره کرد و افزود: ایثار رزمندگان و امدادهای غیبی پروردگار از عوامل مهم در فتح خرمشهر بود.

وی دیدار با خانواده شهدا، عطرافشانی گلزار شهدا و توزیع پوستر و بنر در سطح شهرستان را از جمله برنام های این روز عنوان کرد.ک/3

7330/402

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.