چهارشنبه، ۲۵ تیر ۹۳ - ۱۰:۲۵

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جعفری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: از ابتدای ثبت نام طرح بیمه سلامت در استان کرمان تاکنون…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جعفری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: از ابتدای ثبت نام طرح بیمه سلامت در استان کرمان تاکنون 130 هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که کارهای صدور دفتر بیمه برای این افراد در حال انجام است.

وی افزود: پیش بینی می کنیم هنوز 100 هزار نفر در شهرهای مختلف استان کرمان وجود دارند که هنوز ثبت نام نکرده اند و آمادگی لازم برای نام نویسی و ثبت نام از این افراد وجود دارند و می توانند با مراجعه به سامانه در این خصوص اقدام کنند.

توزیع 70 هزار دفترچه بیمه سلامت در کرمان

جعفری گفت: تا کنون 70 هزار دفتر جمعه صادر و توزیع شده است و بقیه نیز به مرور توزیع می شوند و نحوه توزیع به این گونه است که یا دفتر به منزل متقاضی فرستاده می شود و یا اینکه باید با مراجعه به مراکز بیمه سلامت در شهرستانها دفترچه را دریافت کند.

وی افزود: برخی از روستائیان نیز که به شهرها مراجعه کردنده اند باید در زمان مقرر به بیمه مراجعه کنند و با ابطال بیمه روستایی در طرح بیمه شهری ثبت نام را انجام دهند.

وی از آمادگی تمامی مراکز بیمه سلامت برای خدمات رسانی به متقاضیان خبر داد و از افزادی که فاقد هر گونه پوشش بیمه ای هستند درخواست کرد در اسرع وقت در خصوص ثبت نام در طرح بیمه سراسری اقدام کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *