پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۱

سرپرست مدیریت اطلاعات جغرافیایی و املاک سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 14 هکتار اراضی ملی در روستای تورگان جزیره قشم طی…

سرپرست مدیریت اطلاعات جغرافیایی و املاک سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 14 هکتار اراضی ملی در روستای تورگان جزیره قشم طی عملیات یک روزه از دست متصرفان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس از قشم، محمد دهقانی با بیان این مطلب افزود: با شناسایی متصرفان اراضی ملی در محدوده روستای تورگان بخش مرکزی جزیره قشم، 14 هکتار اراضی ملی به ارزش افزون بر 165 میلیارد ریال در این منطقه آزاد سازی شد.

وی ادامه داد: 12 قطعه از اراضی رفع تصرف شده روستای تورگان به متراژ 66 هزار و 500 مترمربع در مرحله پی سنگی و 14 قطعه نیز به صورت محور بلوکی به متراژ 37 هزار و 500 متر مربع و حدود 36 هزار متر مربع نیز در قطعات کوچک برای واگذاری غیر قانونی به مردم آماده سازی شده بود.

سرپرست مدیریت اطلاعات جغرافیایی و املاک سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی پنج ماه گذشته از سال جاری همچنین یگان حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم موفق به رفع تصرف از 21 هکتار اراضی ملی به ارزش 140 میلیارد ریال از دست متصرفان و سودجویان شده بود.

دهقانی در پایان از برنامه جامع این مدیریت در برخورد با متصرفان اراضی ملی در این جزیره براساس قانون خبر داد.

به گزارش ایسنا، روستای تورگان در 8 کیلومتری ساحل جنوبی جزیره قشم واقع شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *