دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بهره برداری از 14 بوستان و پروژه فضای سبز در شهر مقدس قم همزمان با شب عید سعید…

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بهره برداری از 14 بوستان و پروژه فضای سبز در شهر مقدس قم همزمان با شب عید سعید غدیر خم با حضور حجت الاسلام صالحی منش استاندار قم، دلبری شهردار و امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در محل احداث بوستان خانوادگی شهدای اصناف واقع در خیابان 15 خرداد برگزار شد.

در این مراسم همچنین کلنگ احداث 14 پروژه شهری دیگر نیز بر زمین زده شد که مهم‌ترین آنان احداث ادامه بلوار شهید روحانی از تقاطع خیابان 15 خرداد به سمت اتوبان می‌باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم در این مراسم اظهار داشت: شهرداری با تلاش‌های شبانه روزی خود توانسته پروژه‌هایی از این دست را به مردم شریف شهر مقدس قم ارائه نماید که این تلاش‌های باقیات و صالحاتی برای این عزیزان خواهد بود.

کار کردن در شهرداری سخت است

ولی الله بیاتی ابراز داشت: کار کردن در شهرداری سخت است که امیدواریم پیچیدگی‌های کاری بر روی مجموعه نیروهای شهرداری قم در راستای عمران و آبادانی این شهر تاثیری نداشته باشد و آنان با روحیه جهادی کماکان به خدمات خود ادامه دهند.

وی با اشاره به همدلی و وحدت مسئولان استانی و شهری اظهار داشت: خوشبختانه امروز شاهد همدلی خوبی بین مجموعه مسئولان استانی و شهری هستیم که این امر در راستای پیشرفت پروژه‌های عمرانی قم بسیار حایز اهمیت است.

بهره برداری از 61 بوستان و پارک در قم

رئیس شورای اسلامی شهر قم در ادامه با بیان اینکه احداث بوستان یکی از برنامه‌های شهرداری در سطح شهر است، افزود: در سال 93 برنامه ریزی شده است تا تعداد 61 بوستان و پارک در قم به بهره برداری برسد.

بیاتی عنوان کرد: رویکری شهرداری حفظ باغات در قم است و احداث بوستان شهدای اصناف نیز در همین راستا بوده که تملک شده است و به صورت بوستانی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *