چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی شانه‌ساززاده ظهر چهارشنبه در شورای اداری نیشابور در تالار شهید عابد فرمانداری این شهرستان،…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی شانه‌ساززاده ظهر چهارشنبه در شورای اداری نیشابور در تالار شهید عابد فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: چهار هزار و 101 واحد تولید مرغ، دو هزار 320 واحد استخرهای پرورش ماهی، پنج هزار و 107 واحد کارگاه‌های کود کمپوست، 734 واحد پرورش سایر ماکیان، دو هزار و 715 واحد پرورش قارچ خوراکی و چهار هزار و 91  واحد کلونی زنبور عسل در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بسیج راه‌اندازی شده است.

وی اظهار کرد: پارسال پیشنهاد طرح مقاومتی به دولت جدید ارائه شد و طرح‌های ارائه شده قابل اجرایی شدن هستند و آرمانی نیستند.

این مقام ارشد نظامی با اشاره به اینکه همه کسانی که این طرح‌ها را طراحی، مدیریت و اجرا کردند بسیجی بودند، تاکید کرد: اگر جهت‌گیری‌ها را درست انتخاب کنیم می‌تواند موثر باشد.

شانه‌ساززاده با بیان اینکه بسیج به‌دنبال استفاده از ظرفیت‌های خود مردم است، بیان کرد: اگر مردم کشور ما دست به دست هم بدهند و در کنار این عزم، مدیریت جهادی اعمال شود کشور مسیر رشد را طی می‌کند.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت در سوریه، عراق، افغانستان، لبنان، بحرین، مصر، یمن، لیبی در مقابل جبهه استکبار ضد اسلامی ایجاد شده است، تصریح کرد: پرچم مقاومت اسلامی برافراشته است و کم‌کم مردم مسلمان و آزاده، فوج فوج در زیر این پرچم حضور می‌یابند.

معاون طرح و برنامه راهبردی سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: آن چیزی که می‌تواند در عرصه اقتصاد موفقیت برانگیز باشد باز هم نگرش مقاومتی است.

شانه‌ساززاده تاکید کرد: باید از نیروی متخصص، ساز و کار مالی، روحیه تعهد و جهادی بسیجیان برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.