14 هزار و هفتصد نفر از ابتدای انقلاب تاکنون در ماه مبارک رمضان به شهادت رسیده اند

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه جانبازان قطع نخاع امام خمینی افزود: شهید اندرزگو اولین شهید ماه رمضان در قبل از انقلاب است.

وی با اشاره به آمار یاد شده اظهار داشت: این شهدا مربوط به قبل و بعد از انقلاب، شهدای جبهه و شهدای ترور هستند.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه امروز توفیق دیدار با جانبازان 70 درصد قطع نخاعی را داشتم اضافه کرد: تا جایی که در توان داشته ایم تلاش کردیم به جامعه ایثارگران و جانبازان خدمت کنیم اما درخواست هایی از سوی جانبازان امروز مطرح شد که برای اجرای آنها منع قانونی وجود دارد.

شهیدی تصریح کرد:از جمله حق پرستاری خانواده جانبازان از جمله مطالبات جانبازان است در حالی که طبق ضوابط این حق تنها به خود جانباز تعلق می گیرد.

وی اضافه کرد:این مقررات از 30 سال گذشته وجود داشته اما اخیرا از معاونت درمان و تعاون بنیاد شهید خواسته ام که مشکلات مطرح شده جانبازان در این زمینه را بررسی و راهکارهایی برای آن ارائه کنند.

وی گفت: تلاش می کنم تا جایی که درحیطه وظایف من است مشکلات یاد شده را رفع و درجایی که رفع موانع موجود در سر راه این مشکلات بر عهده مجلس و دولت باشد مصوبه ای را از آنها دریافت کنم.

حجت الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید روز دوشنبه به همراه جمعی از مسوولان بنیاد شهید از آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان و قطع نخاعی امام خمینی(ره) که 33 جانباز اعصاب و روان را نگهداری می کند،دیدن کرد.

اجتمام(3)**1880 **م.ب**1856

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*