سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۱

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه جانبازان قطع نخاع امام خمینی افزود:…

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه جانبازان قطع نخاع امام خمینی افزود: شهید اندرزگو اولین شهید ماه رمضان در قبل از انقلاب است.

وی با اشاره به آمار یاد شده اظهار داشت: این شهدا مربوط به قبل و بعد از انقلاب، شهدای جبهه و شهدای ترور هستند.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه امروز توفیق دیدار با جانبازان 70 درصد قطع نخاعی را داشتم اضافه کرد: تا جایی که در توان داشته ایم تلاش کردیم به جامعه ایثارگران و جانبازان خدمت کنیم اما درخواست هایی از سوی جانبازان امروز مطرح شد که برای اجرای آنها منع قانونی وجود دارد.

شهیدی تصریح کرد:از جمله حق پرستاری خانواده جانبازان از جمله مطالبات جانبازان است در حالی که طبق ضوابط این حق تنها به خود جانباز تعلق می گیرد.

وی اضافه کرد:این مقررات از 30 سال گذشته وجود داشته اما اخیرا از معاونت درمان و تعاون بنیاد شهید خواسته ام که مشکلات مطرح شده جانبازان در این زمینه را بررسی و راهکارهایی برای آن ارائه کنند.

وی گفت: تلاش می کنم تا جایی که درحیطه وظایف من است مشکلات یاد شده را رفع و درجایی که رفع موانع موجود در سر راه این مشکلات بر عهده مجلس و دولت باشد مصوبه ای را از آنها دریافت کنم.

حجت الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید روز دوشنبه به همراه جمعی از مسوولان بنیاد شهید از آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان و قطع نخاعی امام خمینی(ره) که 33 جانباز اعصاب و روان را نگهداری می کند،دیدن کرد.

اجتمام(3)**1880 **م.ب**1856

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *