جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، حیدر عباس‌زاده صبح جمعه در آئین تجلیل از خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر اظهار داشت:…

به گزارش خبرنگار مهر، حیدر عباس‌زاده صبح جمعه در آئین تجلیل از خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر اظهار داشت: شهدای مقابله با مواد مخدر جان خود را فدای امنیت و آرامش جامعه کردند و از همه چیز خود برای رفاه و آسایش انسان‌ها گذشتند.

وی با اشاره به برخی تلاش‌های صورت گرفته برای مقابله با مواد مخدر در استان بوشهر، تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روزی در تلاش برای ایجاد ناامنی برای سودارگران است و هیچ فرصتی به سوداگران نخواهد داد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به کشف سه تن مواد مخدر طی یک سال گذشته، افزود: از ابتدای امسال تاکنون یک‌هزار و 180 کیلوگرم مواد مخدر در نقاط مختلف استان بوشهر کشف شده است.

وی همچنین از متلاشی شدن 140 باند توزیع و عرضه مواد مخدر در استان بوشهر طی سه ماه اخیر، تاکید کرد: میزان کشفیات مواد مخدر طی سه ماه ابتدایی امسال سه برابر شده است.

کشت مواد مخدر در 210هزار هکتار اراضی کشور افغانستان

عباس‌زاده با اشاره به تولید بیش از 85 درصد مواد مخدر در دنیا در همسایه شرقی ایران در کشور افغانستان اضافه کرد: میزان تولید مواد مخدر از زمان حضور آمریکا در کشور افغانستان بیشتر شده است.

وی از کشت مواد مخدر در 210هزار هکتار اراضی کشور افغانستان خبر داد و افزود: سالانه پنج‌هزار و 500 تن مواد مخدر در این کشور تولید می‌شود که بخش زیادی از این مواد مخدر وارد کشور ما می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه کشور ما سه‌هزار و 700 شهید و 12هزار جانباز در راه مقابله با مواد مخدر تقدیم کرده است، گفت: استان بوشهر نیز 18شهید و 21 جانباز در این راه تقدیم کرده است.

در این آئین به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر از ۱۸ خانواده شهید و ۱۲ جانباز استان بوشهر تحلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.