چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین اشرفی صبح چهارشنبه در حاشیه برپایی همایش مدیران و مربیان مدارس متوسطه زاهدان در محل کانون آزادگان…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین اشرفی صبح چهارشنبه در حاشیه برپایی همایش مدیران و مربیان مدارس متوسطه زاهدان در محل کانون آزادگان در گفتگو با مهر اظهارداشت: به منظور پیشگیری و در راستای اقدامات فرهنگی همچنین در سال گذشته تعداد 11 همایش علمی در سطح استان برگزار شد که تعداد 5 هزار و 454 نفر در این همایش ها شرکت داشتند.

وی ادامه داد: در این مدت همچنین تعداد 68 نمایشگاه با موضوعات مبارزه و پیشگیری در سطح استان برپا شد که در این رابطه تعداد 14 هزار و 400 نفر از این نمایشگاه ها بازدید داشتند.

وی همچنین از برگزاری تعداد 265 کارگاه آموزشی پیشگیری با همکاری دستگاه های آموزشی در استان به عنوان دیگر فعالیت های این ستاد عنوان کرد و افزود: در این راستا در سال گذشته تعداد 6 هزار و 500 نفر در این کارگاه ها آموزش های لازم را فرا گرفتند.

وی تولید و پخش 42 برنامه رادیویی و تلویزیونی با محور پیشگیری و آموزش و حمایت از پایان نامه های دانشجویی با محور اعتیاد و پیشگیری از مصرف مواد مخدر را از جمله اقدامات فرهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان نام برد.

اشرفی اظهار داشت: در هفته مبارزه با مواد مخدر امسال نیز برنامه‌های متعددی از جمله غبارروبی مزار شهدا، هم‌اندیشی با اصحاب رسانه، برگزاری دوره های آموزشی با حضور تشکل‌های مردم نهاد، برگزاری پیاده روری عمومی،برگزاری همایش بهبود یافتگان، تجمع کودکان مهدکودک‌ها در مناطق آلوده، برگزاری رقابت های دریایی در شهرستان چابهار و سخنرانی در نمازهای جمعه از جمله برنامه های تدارک دیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.