پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ˈمحمد شکاریˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: همچنین طی این مدت یک…

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ˈمحمد شکاریˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: همچنین طی این مدت یک هزارو 700 زایمان طبیعی به صورت رایگان در بیمارستان های هرمزگان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه تاکنون پنج بسته حمایتی از مجموع بسته های حمایتی برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان های هرمزگان اجرایی شده، بیان داشت: برای اجرای این بسته ها تاکنون بیش از 130 میلیارد ریال اعتبار پرداخت شده است.

دکتر شکاری از اجرای سه بسته حمایتی دیگر از مجموع بسته های برنامه تحول نظام سلامت در هرمزگان از اول تیرماه خبر داد و گفت: این بسته ها شامل بسته حمایتی تجهیزات پزشکی، ارتقای کیفیت ویزیت پزشکان در مراکز درمانی و کلینک های ویژه بیمارستان های استان و حمایت از بیماران صعب العلاج و سرطانی است.

دکتر شکاری خاطرنشان شد: بسته حمایت از بیماران صعب العلاج و سرطانی با راه اندازی مراکز شیمی درمانی و رادیوتراپی در بندرعباس اجرایی می شود.

لازم به ذکر است، برنامه تحول نظام سلامت در هرمزگان از نیمه اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در 17 بیمارستان دولتی زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی این استان آغاز شده است.

تاکنون پنج بسته حمایتی از مجموع بسته های حمایتی برنامه تحول نظام سلامت شامل کاهش هزینه های درمان ، زایمان رایگان ، ماندگاری پزشکان ، کاهش هزینه های بستری و هتلینگ بیمارستانها در استان هرمزگان اجرا شده است. ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.