دوشنبه، ۲۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی ظهر دوشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در محل فرمانداری ویژه بروجرد اظهار داشت: امسال مبلغ…

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی ظهر دوشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در محل فرمانداری ویژه بروجرد اظهار داشت: امسال مبلغ 15 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبارات عمرانی برای شهرستان بروجرد اختصاص پیدا کرده است که این مبلغ برای اجرای 148 طرح عمرانی در 15 فصل هزینه خواهد شد.

وی افزود: اولویت بودجه امسال با پروژه های دارای 80 درصد پیشرفت فیزیکی است که نیمه کاره رها شده اند.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد ادامه داد: بودجه امسال بروجرد نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش یافته است که البته مطابق مصوبه سفر ریاست جمهور به استان این بودجه به طور 100 درصدی تخصیص خواهد یافت.

آریایی تصریح کرد: علاوه بر بودجه امسال، مبلغ 20 میلیارد تومان نیز از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از محل ماده 180 برای شهرستان تامین شده که در مجموع 35 میلیارد و  500 میلیون تومان بودجه امسال برای به بروجرد اختصاص خواهد یافت.

وی بیان داشت: برخی از پروژه های عمرانی در بروجرد به صورت نیمه کاره رها شده که با این اعتبارات ناچیز نباید انتظارداشته باشیم به زودی تکمیل شوند.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت: متاسفانه بروجرد از لحاظ زیرساختها، پروژه های عمرانی و…محروم مانده است در صورتی که بسیاری از متولیان از بروجرد به عنوان شهری برخوردار یاد می کنند.

امام جمعه اشترینان نیز در این جلسه عنوان کرد: برنامه ریزی از مهمترین ارکان مدیریت است که می بایست با برنامه ریزی صحیح در راستای حل مشکلات شهرستان تلاش شود.

حجت الاسلام مجتبی بیرانوند با اشاره به عناصر مدیریت بر اساس مبانی اسلامی ادامه داد: رعایت تقدم و تاخر، اهم و مهم و آمادگی برای آینده از جمله عناصری هستند که یک مدیر موفق باید در اجرای امور در نظر بگیرد.

وی تصریح کرد: مدیران باید با برنامه ریزی صحیح در راستای اولویت بندی هزینه ها و تخصیص اعتبارات تلاش مضاعفی داشته باشند تا بتوانند پروژه های عمرانی نیمه تمام و اولویت دار را در بروجرد و اشترینان به بهره برداری برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.