جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی ظهر پنجشنبه در نشست با مددجویان شهرستان دشتستان اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی را برای ارائه بهترین…

به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی ظهر پنجشنبه در نشست با مددجویان شهرستان دشتستان اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی را برای ارائه بهترین خدمات به مددجویان شهرستان دشتستان داشته‌ایم و امیدواریم بتوانیم نیازهای انها را رفع کنیم.

وی ایجاد اشتغال را به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های کمیته امداد عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: تلاش داریم با ارائه تسهیلات مناسب و ارائه آموزش‌های لازم به مددجویان، زمینه را برای اشتغال آنها فراهم کرده و آنها به خود کفایی برسند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ایجاد اشتغال پایدار و خودکفایی مددجویان را بسیار مهم دانست و افزود: در شهرستان دشتستان نیز کارهای بسیار خوبی در زمینه اشتغال صورت گرفته است و تسهیلات مناسبی به مددجویان ارائه شده است و تلاش داریم تا این روند را ادامه دهیم.

وی تاکید کرد: پرداخت مستمری نیز یکی دیگر از اقدامات کمیته امداد استان بوشهر است که به صورت ماهانه به مددجویان در نقاط مختلف استان بوشهر پرداخت می‌شود تا نیازهای خود را تامین کنند.

محبی از پرداخت مستمری مربوط به دوره اول کمک معیشت مددجویی ومستمری فروردین ماه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر خبر داد و افزود: این کمک‌ها از طریق اداره امور حمایت‌های اجتماعی استان بوشهر به صورت متمرکز پرداخت شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در مجموع 15 میلیارد ریال مستمری به 32 هزار خانوار کم‌بضاعت استان بوشهر در نقاط مختلف استان پرداخت شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *