جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۳

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ورزشِی، عبدالرضا نباتچیان، دبیر مجمع انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی، تصریح کرد: بر…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ورزشِی، عبدالرضا نباتچیان، دبیر مجمع انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی، تصریح کرد: بر اساس بخشنامه وزارت ورزش و جوانان ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون از روز دوشنبه بیست و ششم خرداد ماه آغاز شده بود امروز پنج شنبه پنجم تیرماه به پایان رسید که طی آن 15 نفر پزشک و عضو هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی برای تصدی ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی کاندیدا شدند.

وی افزود: به دنبال پایان مهلت ثبت‌نام اسامی و مدارک کاندیداها برای طی مراحل قانونی در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار می‌گیرد و در نهایت اسامی نهایی کاندیداها و زمان دقیق برگزاری مجمع را خود وزارتخانه اعلام خواهد کرد.

نباتچیان خاطرنشان کرد: به احتمال فراوان مجمع انتخابات فدراسیون مردادماه امسال برگزار خواهد شد.

بر پایه این گزارش، برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی به دنبال پایان دوره چهارساله مدیریت کنونی فدراسیون در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد. ضمن اینکه روسای فدراسیون پزشکی ورزشی از سال 1358 تاکنون به ترتیب احمد مغاری (دو دوره)، علی دادگستر، سیدمحمد جزایری، حسین فراهینی، مهرزاد خلیلیان، دکتر کرم اله علیمرادی، علی جزایری و لطفعلی پورکاظمی بوده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.