دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم فریدی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه هيئت داوري و تعیین تکلیف اراضی راکد در شهرک‌ها افزود: این…

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم فریدی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه هيئت داوري و تعیین تکلیف اراضی راکد در شهرک‌ها افزود: این میزان از اراضی با بررسی 25 قرارداد راكد در شهركها و نواحي صنعتي استان آزادسازی شده است.

به گفته وی در اين جلسه قرارداد 25 واحد صنعتي راكد كه از این شرکت زمين دريافت کرده و هيچگونه اقدامی بر روی زمين خود انجام نداده‌اند مورد بررسي قرار گرفت.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان ادامه داد: پس از بررسی این پرونده‌ها بر اساس تصميم داوري 10 قرارداد فسخ و به 15 قرارداد با يك زمانبندي مشخص براي اجراي مجدد فرصت داده شد.

وی با تاکید بر استفاده بهينه از امكانات و ظرفيتهاي ايجاد شده در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان متذکر شد: در صورت عدم ساخت و ساز زمين واگذاري از سوی سرمایه‌گذار، با طرح موضوع در هيئت‌هاي داوري زمين‌هاي واگذار شده فسخ و باز پس گرفته مي شود.

فریدی با بیان اینکه راکد و بلا استفاده ماندن زمین صنعتی در واقع اجحاف در حق سرمایه گذار واقعی است تصریح کرد:  سرمایه گذاران واقعی بانیان اصلی اشتغال و توسعه اقتصادی بوده و باید مورد حمایت جدی قرار گیرند.

وی عنوان کرد: زمينهاي صنعتي راكد و بلااستفاده در شهرك‌ها و نواحي صنعتي آزاد سازي شده و پس از طي مراحل قانوني به سرمايه گذاران واقعي واگذار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.