پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۳

حجت الاسلام سعید مهدوی امین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مطابق آمار اولیه احصا شده نزدیک به 15 هزار لرستانی در…

حجت الاسلام سعید مهدوی امین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مطابق آمار اولیه احصا شده نزدیک به 15 هزار لرستانی در مساجد مختلف استان معتکف شده اند.

وی با بیان اینکه مراسم اعتکاف بدون هیچگونه مشکل خاصی در حال برگزاری است، عنوان کرد: تعداد 400 نفر مبلغ و مبلغه نیز در جمع معتکفان لرستانی حضور پیدا کرده اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان با بیان اینکه امسال مبلغان به همراه مردم معتکف شده اند، افزود: در این راستا با حضور مبلغات و مبلغان نشست های علمی، دینی و برنامه های قرآنی در سطح مساجد در حال برگزاری است.

حجت الاسلام مهدوی امین همچنین از حضور خوب آقایان در مراسم اعتکاف امسال خبر داد و بیان داشت: در این راستا در مرکز لرستان ظرفیت و تعداد مساجد برای پذیرش برادران دو برابر شده است.

وی همچنین حضور جوانان لرستانی در مراسم اعتکاف را چشمگیر دانست و گفت: در بازدیدهایی که از سطح مساجد داشتیم نزدیک به 90 درصد معتکفان از جوانان بودند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان از اعتکاف نزدیک به دو هزار دانشجوی استان نیز خبر داد و یادآور شد: از این تعداد هزار و 700 نفر دانشجوی دختر و مابقی دانشجویان پسر بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.