جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۵۲

به گزارش ایرنا سرهنگˈهادی قزوینه ایˈشامگاه پنجشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان افزود:قاچاقچیان قصد انتقال این مقدار مواد را…

به گزارش ایرنا سرهنگˈهادی قزوینه ایˈشامگاه پنجشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان افزود:قاچاقچیان قصد انتقال این مقدار مواد را به شهرستان اسدآباد داشتند که قبل از انجام این عمل توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شدند.

وی اظهار داشت:از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 370کیلوگرم تریاک در سطح استان کشف شده است که درمقایسه با کشفیات مدت زمان مشابه سال گذشته بسیار چشمگیر است.

وی ادامه داد:با تلاش حداکثری نیروهای مبارزه با مواد مخدر استان میزان کشفیات از ابتدای سالجاری تاکنون نسبت به سال گذشته 346 درصد افزایش داشته و مقدار 130.376 کیلوگرم سال 92 به 581.954 کیلوگرم در سال جاری تاکنون رسیده است.

وی عنوان کرد: برخی از محموله های کشف شده به قصد انتقال به سایر استان ها هنگام عبور از محور های ارتباطی استان کشف و عوامل آن نیز دستگیر شده اند.

وی افزود:در ارتباط با کشف مواد مخدر ،انهدام باندهای قاچاق نیز نسبت به سال گذشته125در صد افزایش یافته و از هشت باند در چهل روز اول سال 92 به 18 باند در در سالجاری رسیده است.

وی همچنین از افزایش 170 درصدی اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده استان خبر داد و گفت:کشف مواد مخدر از خرده فروشان از اهداف پلیس مواد مخدر به شمار نمی رود بلکه باید فضا را برای فعالیت این افراد ناامن کرد.

وی ادامه داد:تعداد کل عملیات ها نیز در این مدت زمان از سال 93 نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش پیدا کرده و کنترل محورهای ارتباطی نیز 76 درصد رشد داشته است.

وی اضافه کرد:استان همدان در کشفیات مواد مخدر یکی از استان های خوب کشور به شمار می رود.

7530/575

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.