شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۰

به گزارش شيعه آنلاين، اخبار رسيده از عربستان سعودي حاکي از آن است که “گردان الزرقاوي در بلاد حرمين” که از گروه هاي…

به گزارش شيعه آنلاين، اخبار رسيده از عربستان سعودي حاکي از آن است که “گردان الزرقاوي در بلاد حرمين” که از گروه هاي مسلح و تروريستي فعال در خاک سعودي است، با صدور بيانيه اي رسمي، شيعيان عربستان را مورد تهديد قرار داد.

گفته مي شود در بيانيه اين گروهک تروريستي آمده بود: ما مشرکين که همانا “رافضي هاي مجوس” هستند را از سرزمين بلاد حرمين اخراج خواهيم کرد.

اين بيانيه مي افزايد: به همه نيروهاي خود دستور داده ايم که براي از بين بردن و اخراج “رافضي هاي مجوس” از خاک سرزمين بلاد حرمين، دست بکار شوند و دست به سلاح ببرند تا اين سرزمين را از اين مشرکان و خزعبلات و کفرشان آزاد سازيم!”

در ادامه اين بيانيه آمده: علاوه بر رافضي ها، همه اموالشان از جمله ساختمان ها، خودروها، هتل ها، حسينيه ها و ممتلکاتشان نيز از سوي نيروهاي ما مورد هدف قرار خواهند گرفت.

بيانيه “گروهک الزرقاوي” همچنين آورده: اولين هدف نيروهاي ما، حسينيه هاي وابسته به رافضي ها است!

لازم به ذکر است، رهبري اين گروهک تروريستي را فردي بنام “عزام القحطاني” بر عهده دارد که از چند سال پيش اعلام موجوديت کرده اند.

در همين راستا کارشناسان مسائل سياسي عربستان، هدف از صدور چنين بيانيه اي تهديد آميز عليه شيعيان عربستان، فراهم کردن و زمينه سازي براي وقوع جنگ داخلي در اين کشور است.

در همين حال وزارت کشور سعودي اعلام کرد که يک گروهک تروريستي در اين کشور شناسايي و ده ها تن از نيروهاي آن بازداشت شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.